Yhteystiedot

Grupp bild

Yhteystiedot

Angelique Irjala

Toimitusjohtaja
angelique.irjala@krs.fi+358 40 5693 796

Pertti Miettunen

Senior Advisor
pertti.miettunen@krs.fi+358 40 7737 648

Anthony Hannus

Yritysneuvoja
anthony.hannus@krs.fi+358 50 3222 986

Janne Smeds

Projektipäällikkö
janne.smeds@krs.fi+358 40 5883 432

Richard Lähteenmäki

Projektipäällikkö
richard.lahteenmaki@krs.fi+358 50 3572 510

Mikko Kiviniemi

Digitaalisen viestinnän asiantuntija
mikko.kiviniemi@krs.fi+358 40 1838 033

Fredrik Hansten

Projektipäällikkö
fredrik.hansten@dynamonarpes.fi+358 44 4939 590

Yhteystiedot

Täytä lomake, olemme mitä pikimmin yhteydessä sinuun.
Soita, lähetä sähköpostia tai tule tervehtimään meitä konttorille.

Telefon
040 569 3796
Email
business@krs.fi
Pin
Koulukatu 3, 64100 Kristinestad
Time
08:00 - 16:00, Maanantai - Perjantai

Ota yhteyttä

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Kristinestads Näringslivscentral 2022
Web design by KeKu Design